Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Fuči kašira (nákončí a objímka)

O5/205

FUČI KAŠIRA (NÁKONČÍ A OBJÍMKA)

Japonsko, 19. stol.
Fuči kašira s motivem mušlí, železo, parciálně zlaceno, Ø fuči 4 cm.