O7/205
Milan Magni (1960)
THE HILL
1989
Kombinovaná technika na papíru, 620x445 mm, sign., zn. a dat. na zadní straně: "THE HILL MIX. TECHNIK 44,5x62 cm M. Magni 1989".
Stav A/B.