Hlavní stránka > Aukce > 7. Fotografie a práce na papíře > The Hill

O7/205

Milan Magni (1960)

THE HILL

1989
Kombinovaná technika na papíru, 620x445 mm, sign., zn. a dat. na zadní straně: "THE HILL MIX. TECHNIK 44,5x62 cm M. Magni 1989". Stav A/B.