Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Šálek s podšálkem (Tatzenfuß-Wappentasse)

O9/103

ŠÁLEK S PODŠÁLKEM (TATZENFUSS-WAPPENTASSE)

Německo, 2. třetina 19. stol.
Zvonovitý šálek na třech nožkách, s převýšeným palmetovým uchem a hlubším podšálkem, bílý porcelán, na pohledové straně barevně a stříbrem malovaný erbovní motiv, zlacené obruby. V. šálku 12,5 cm, Ø podšálku 16,5 cm. Na podední šálku ryté č. modelu "102", na podšálku totéž č. ražené. Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid