Facebook Instagram


Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů

9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů


Termín konání: 17. 5. 2021 od 19:30 do 17. 5. 2021. Přesný čas konce dražby naleznete u jednotlivých položek a může se s příhozy posunovat.

Termíny výstav: Výstava bude přístupná po individuální domluvě ve dnech: 

10. 5. - 14. 5. 2021 od 10 do 17 hod.

Aukční dům ZEZULA, Brno, Hlinky 59/142c


O9/001

Václav Hollar (1607-1677)

Hans Holbein (1465-1524)

DVOJICE PODOBIZEN

O9/002

Václav Hollar (1607-1677)

ČTYŘI HOUSENKY A HLEMÝŽĎ

O9/003

Carl Moritz Berggold (1759-1814)

KŮŇ

O9/004

Pierre Charles Baquoy (1759-1829)

Georges-Louis Leclerc de Buffon (1707-1788)

DVOJICE PSŮ

O9/005

Albert Schütze

PSÍ NÁHUBKY

O9/006

DER THURM ZU BABYLON

O9/007

Thomas Allom (1804-1872)

Le Petit William Alexander (1804-1891)

ALNWICK CASTLE

O9/008

C. Reiss

Johannes Poppel (1807-1882)

IN PRAG DER GROSSE RING

O9/009

Johann Jacob Hoch (1750-1829)

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA

O9/010

Josef Danhauser (1805-1845)

STUDIE

O9/011

Karel Tondl (1893-1980)

KOUPÁNÍ

O9/012

Bohumír Dvorský (1902-1976)

ŽENY U SNÍDANĚ

O9/013

Bohuslav Reynek (1892-1971)

VEČERNÍ KRAJINA

O9/014

Bohuslav Reynek (1892-1971)

VENKOVSKÁ KRAJINA

O9/015

Bohuslav Reynek (1892-1971)

DŘÍVE NEŽ KOHOUT ZAKOKRHÁ

O9/016

Bohuslav Reynek (1892-1971)

UKŘIŽOVÁNÍ

O9/017

Jan Zrzavý (1890-1977)

LOĎKY NA POBŘEŽÍ

O9/018

Jan Zrzavý (1890-1977)

ŘECKO

O9/019

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

ČERVENÁ LODIČKA

O9/020

Leopold Aichinger

KŘÍŽOVÁ CESTA - 4. A 5. ZASTAVENÍ

O9/021

Anonym

SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ

O9/023

Josef Švanda (1796-1829)

PORTRÉT DOMINIKA FRANTIŠKA KINSKÉHO

O9/024

Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK I

O9/025

Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK II

O9/026

Bruno Beran (1888-1979)

PORTRÉT CHLAPCE

O9/027

František Srp (1895-1943)

ŽENSKÝ AKT

O9/028

Bojmír Hutta (1920-1987)

PORTRÉT DÁMY

O9/029

Emil Weirauch (1909-1976)

TŘI DÍVKY U ZRCADLA

O9/030

Victor Max Hutschenreiter (1828-?)

SKALNÍ KVĚTY

O9/032

Karl Kaufmann (1843-1902)

BENÁTKY

O9/033

Rudolf Kundera (1911-2005)

CAPRI

O9/034

Ota Bubeníček (1871-1962)

KRAJINA S MRAČNY

O9/035

Antonín Hudeček (1872-1941)

ROZKVETLÁ LOUKA S ALEJÍ

O9/036

František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ KRAJINA PŘED BOUŘÍ

O9/037

Bedřich Petrovan (1908-1986)

MORAVSKÁ VESNICE

O9/038

Richard Fremund (1928-1969)

DŮM S ČERVENOU STŘECHOU

O9/039

Vilém Plocek (1905-2001)

ZAKOTVENÁ LOĎKA

O9/040

Bohumír Matal (1922-1988)

PETROV