Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dekorativní váza historismus

O9/106

DEKORATIVNÍ VÁZA HISTORISMUS

19. / 20. stol.
Velká dekorativní váza tvaru amfory na bronzovém podstavci, klenuté víko s bronzovým úchytem tvaru šištice, na patce a pod hrdlem bronzová reliéfní obruba a dvojice aplik-úchytů v podobě kozlích hlav. Bílý porcelán, na protilehlých stranách velké barevně malované figurální scény z venkovského prostředí, ostatek plochy vyplněn fialovým listrem a bohatou zlacenou štafáží s groteskovými motivy a plastickými detaily. Celková v. 55 cm. Stav A/B.

Dražit Dražit na LiveBid