Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nymfa podle Bernarda

O9/107

NYMFA PODLE BERNARDA

Střední Evropa, 20. stol.
Porcelánová obdélná plaketa s barevnou nadglazurní malbou přes tištěné obrysy, zlacená štafáž v detailech, spoře oděná, na skále u vodopádu sedící dívka podle obrazu vídeňského malíře Hanse Zatzky (1859-1945). 16x10,5 cm. Verso modře tištěný název ”Nymphe nach Bernard” a rukopisný přípis "Ewald Danin 1965–1966 Warschau". Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid