O9/108
PORTRÉTNÍ PLAKETA
Německo, 19. / 20. stol.
Oválná porcelánová plaketa s miniaturní portrétní malbou romantického charakteru, zachycující mladou dívku s kučeravými hnědými vlasy ovinutými bílým šálem a čelenkou s motivem hvězdy. Adjustováno v mosazném rámečku s raženým dekorem, opěrkou a závěsem.
Plaketa 8,3x6,7 cm (ovál).
Neznačeno.
Dražit na LiveBid