Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Flakon lithyalin

O9/204

FLAKON LITHYALIN

Severní Čechy, Polevsko, Friedrich Egermann,
okolo 1830
Nízký flakon kruhového půdorysu, fasetovaný do šestnáctistěnu, úzké límcovité hrdlo je opatřeno osmibokou kulovitou zátkou. Hnědočervený lithyalin, foukaný do formy a broušený, mramorovaný dekor, zlacené obruby. V. 7,5 cm, Ø 9 cm. Neznačeno. Stav B.

Dražit Dražit na LiveBid