Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Loetz Delphi mit Steinen

O9/213

VÁZA LOETZ DELPHI MIT STEINEN

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe,
1899
Váza štíhlého válcovitého tvaru s lehkým projmutím ve střední části, na nízké patce, bezbarvé sklo, žlutozelený, jemně irisovaný dekor, hrdlo zdobeno zlacením s plasticky provedenými motivy kroužků / oválků a čtyřmi aplikovanými kabošony z barevného skla. V. 17,5 cm. Na podední značeno tmavým emailem psaným č. dekoru "343". Stav A.

Dražit Dražit na LiveBid