O9/220
TROJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ
Čechy, 19. / 20. stol.
Tři lékárenské láhve, tzv. "stojatky", čtyřbokého tvaru s konvexně konkávními stěnami, bezbarvé sklo lité do formy, fasetovaná hrdla jsou osazena osmibokými zátkami, na pohledové straně emaily malované kartuše s názvy substancí: "AQUA ROSARUM", "ODOFORM" a "ACID. SULFURIC.".
V. 20 cm, 20,5 cm a 23,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.
Dražit na LiveBid