O9/312
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM
Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený centrálním briliantem o hmotnosti ca 0,18 ct a po stranách dvěma bílými kameny v lůžku z bílého zlata, značeno ryzostním číslem a nečitelnou mistrovskou značkou. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,03 g. Velikost prstenu: 49/50 Stav A.
Dražit na LiveBid