Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtvero ročních období

O9/404

ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ

Patrně jižní Německo, 19. / 20. stol.
Čtveřice podmaleb na skle představuje personifikace čtyř ročních období, malovaných temperou podle tradičních vzorů v rokokovém tvarosloví, s německými popisky ve zlacených kartuších ve spodní části výjevu. Ca 30x21,5 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A-B.

Dražit Dražit na LiveBid