Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kalamář

O9/412

KALAMÁŘ

Západní Evropa, 19. / 20. stol.
Stolní kalamář subtilních forem a luxusního provedení v červeném achátu (centrální kulovitá nádobka na inkoust o Ø ca 5 cm, s odklopným bronzovým víčkem završeným achátovou kuličkou) a bronzové montáži čtvercového půdorysu na čtyřech nožkách a se dvěma postranními opěrkami na psací potřeby, zdobenými opět každá třemi kuličkami z achátu, 10x11x8,5 cm, neznačeno. Stav A/B.

Dražit Dražit na LiveBid