A57/061
Edmund Krenn (1845-1902)
DŮM "BRATWURSTGLÖCKLEIN" V NORIMBERKU
1886 Akvarel na papíře, 380x300 mm, sign. a dat. vpravo dole "Edm. Krenn 1886". Rámováno, zaskleno.