A57/062
Rudolf Kargl (1878-1942)
CAMPITELLO DI FASSA - TRENTINO
Akvarel na papíře, 240x170 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "RKarol Campitello `l Fassatal.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.