A57/272
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
ODPOČINEK V LESE
1938 Olej na plátně, 75x65 cm, sign. vpravo dole "V. Košvanec". Na zadní straně autorský štítek s názvem, popisem, signaturou a datací, v rozích opatřeno pečetěmi. Rámováno, zaskleno. Stav A.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.