A57/758
CUKŘENKA
Rusko 18. stol. (?) Stříbrná dóza v barokním tvarosloví, oválný půdorys, plášť žebrovaný, na čtyřech volutových nožkách, víko na stěžejce zdobeno na vrcholu aplikovaným floráním reliéfem s plastickým úchytem, vyzlacený interiér. D. 13 cm, h. 10 cm, v. 11 cm, celková (hrubá) hmotnost 315,35 g. Ag 925/1000 (dóza), 600/1000 (nožky), mistrovské značky „МБ“ a „ГП“, nečitelná puncovní značka. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B.