Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný nástolec

A57/759

STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC

Rusko, Moskva 1843 Stříbrná miska obdélného půdorysu v druhorokokovém tvarosloví, s reliéfním rozvilinovou bordurou a dvojicí ozdobných uch na kratších stranách, na nízké odsazené patce. D. 28 cm, Š. 15,5 cm, v. 9 cm, 345,50 g. Ag 875/1000. Městská značka, ryzostní číslo "84" (zolotniků), kontrolorská značka Anton Antonovič Kovalsky (činný 1821-1856), mistrovská značka "AE". Osvědčení puncovního úřadu. Stav restaurováno.