Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Aus Hallstatt

A58/011

Leopold Munsch (1826-1888)

AUS HALLSTATT

Akvarel na papíře, 160x240 mm, sign. při spodním okraji „L.Wunsch“ a vpravo dole „LM“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč Prodáno