Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Fontána čtyř kontinentů v Paříži

A58/012

Gaston Gérard (1859-?)

FONTÁNA ČTYŘ KONTINENTŮ V PAŘÍŽI

Akvarel na papíře, 310x440 mm, sign. vlevo dole „Gaston Gérard“. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč Prodáno