Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ježíš - chlapec

A59/0011

JEŽÍŠ - CHLAPEC

Konec 19. stol.
Ježíš vyobrazený jako chlapec, pravou rukou žehná, v levé drží květiny. Olej na plátně, 64x47 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč Prodáno