Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kristus a Madona

A59/0012

KRISTUS A MADONA

Konec 19. stol.
Dvojice maleb na plechu, 34x26 cm. Rámováno. Stav B.