Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pražské jezulátko

A59/0013

PRAŽSKÉ JEZULÁTKO

20. stol.
Podmalba na skle, 20x13 cm. Rámováno. Stav B. Malba na několika místech opadaná, sklo nepoškozené.

Vyvolávací cena: 700 Kč
Vydražená cena: 700 Kč Prodáno