Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét ženy

A59/1207

Emil Spáčil (1891-?)

PORTRÉT ŽENY

Olej na kartonu, 50x36 cm, sign. vpravo dole "E. Spáčil". Rámováno. Stav A.