Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Slunný den

A59/1208

Vlastimil Košvanec (1887-1961)

SLUNNÝ DEN

1938
Olej na plátně, 70x90 cm, verso zn. autorským štítkem, sign. vpravo dole "V. Košvanec", na rubu zn. autorským štítkem. Rámováno. Stav A.

Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.