Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Napoleon Bonaparte

A62/059

NAPOLEON BONAPARTE

Litografie na papíře, 635x485 mm, zn. vlevo dole „Enrico Corty Impresse“, uprostřed „L. Anneli“ a vpravo dole „Bologna lit. Zannoli“. Tisk zobrazuje Napoleona Bonaparte s rodinou. Pod tiskem se nacházejí vysvětlivky k jednotlivým postavám. Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.