Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Muž s dopisem

A62/067

Jan Adolf Brandeis (1818-1872)

MUŽ S DOPISEM

Akvarel na papíře, 315x235 mm, zn. na štítku na zadní straně rámu „J. Brandeis“. Rámováno, zaskleno. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.