Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét mladé ženy

A62/066

Patricius Kittner (1809-1900)

PORTRÉT MLADÉ ŽENY

1858
Akvarel na papíře, 230x190 mm, sign. a dat. tužkou v dolní části „Kittner 1858“. Rámováno, zaskleno. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.