Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stolní zátiší

A62/092

Linka Procházková (1884-1960)

STOLNÍ ZÁTIŠÍ

Kresba tuší na papíře, 240x300 mm, sign. vpravo dole „Linka Procházková“. Rámováno, zaskleno.