Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Památník s kresbami – Adolf Born, Josef Istler, Vladimír Suchý atd.

A62/093

PAMÁTNÍK S KRESBAMI – ADOLF BORN, JOSEF ISTLER, VLADIMÍR SUCHÝ ATD.

Kniha obsahuje signované a datované kresby českých a rakouských umělců. Na rubových stranách jsou uvedeny informace o jednotlivých umělcích. Volně vložena fotografie Francisky von Habsburg s rakouským prezidentem Kirschlägerem. Josef Istler 23. 9. 1993, Dr. Bernhard Peithner-Lichtenfels 23. 9. 1993, de Angeli 16. 10. 1993, Gerhard Gepp 15. 9. 1994, Adolf Born 20. 1. 2000, Robert Hammerstiel 22. 2. 1996, Vladimír Suchý 1995.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč