Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Rosnička

A62/099

Andy Warhol (1928-1987)

ROSNIČKA

Serigrafie na papíře, 566x380 mm (vč. rámu 685x487 mm), značeno v tisku vpravo dole „Andy Warhol“, vlevo dole tužkou „62/100“ a slepotiskově „George Israel editeur“, na zadní straně razítko „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.