Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Campbel`s Soup

A62/100

Andy Warhol (1928-1987)

CAMPBEL`S SOUP

Serigrafie na papíře, 566x380 mm (vč. rámu 685x487 mm), značeno v tisku vpravo dole „Andy Warhol“, vlevo dole tužkou „49/100“ a slepotiskově „George Israel editeur“, na zadní straně razítko „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Andy Warhol - americký malíř, grafik, filmový tvůrce a vůdčí osobnost hnutí pop art. Andy Warhol - americký malíř, grafik, filmový tvůrce a vůdčí osobnost hnutí pop art.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 23 000 Kč