Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Albrecht VII.

A62/200

Anonym podle P. P. Rubense

ALBRECHT VII.

17. stol.
Olej na plátně, 75x63 cm. Rámováno. Popraskaný rám. Reprezentativní portrét podle P. P. Rubense. Albrecht VII. Habsburský zvaný Albrecht Zbožný (1559-1621) byl rakouský arcivévoda, kardinál, toledský arcibiskup, nizozemský guvernér a portugalský místokrál. Mladší bratr Rudolfa II. a Matyáše. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Vydražená cena: 65 000 Kč