Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét dámy s perlovými náušnicemi

A62/206

Anonym

PORTRÉT DÁMY S PERLOVÝMI NÁUŠNICEMI

1830
Olej na lipové desce, 16x22 cm. Rámováno. Komorní portrét mladé dámy v černých šatech, s perlovými náušnicemi a hnědou stuhou ve vlasech. Velmi kvalitní práce české portrétní tradice, ovlivněné pracemi Antonína Machka. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč