Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s květy a ovocem

A62/207

Neznámý autor

ZÁTIŠÍ S KVĚTY A OVOCEM

1873
Olej na plátně, 61x50,5 cm, značeno pd. "J Bouse 1873". Zátiší s bílou lilií, růžemi, hroznovým vínem a broskvemi. Stav C.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč