Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lovecké zátiší s tetřevem

A62/208

Eduard Gehbe (1845-1935)

LOVECKÉ ZÁTIŠÍ S TETŘEVEM

1894
Olej na plátně, 117,5x77,5 cm, sign. a dat. vlevo dole „Ed. Gehbe 1894“. Rámováno. Stav A.