Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Drůbež na selském dvoře a v krajině

A62/209

Neznámý autor

DRŮBEŽ NA SELSKÉM DVOŘE A V KRAJINĚ

Okolo 1800
Olej na dřevěné desce, 11,8x15,3 cm, sign. vpravo dole „IAF“. - Olej na dřevěné desce, 12x15,2 cm, sign. vlevo dole „IAF“. Vpravo dole poškozeno hmyzem. Rámováno. Stav A-B.