Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lednický park s honci

A62/210

Anonym

LEDNICKÝ PARK S HONCI

19. stol.
Kvaš na papíře, 18x33 cm. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč