Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Romantická noční krajina

A62/211

Anonym

ROMANTICKÁ NOČNÍ KRAJINA

Pol. 19. stol.
Olej na plátně, 30x40 cm. Práce nesoucí jasné prvky ovlivnění německým romantismem mnichovského okruhu. Stav B.