Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s hradem

A62/212

Anonym

KRAJINA S HRADEM

Okolo 1800
Olej na dřevěné desce, 22x29 cm. Rámováno. Stav A.