Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lesní krajina

A62/213

LESNÍ KRAJINA

19. stol.
Olej na kartonu, 22x30,5 cm. Švýcarská škola 19. stol. Na zadní straně rámu popis díla v němčině. Rámováno. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč