Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lesní interiér s postavou na cestě

A62/214

Johannes Boesen (1847-1916)

LESNÍ INTERIÉR S POSTAVOU NA CESTĚ

1872
Olej na plátně, 48x60 cm. Sign. a dat. vpravo dole. Podvečerní atmosféra lesního interiéru pozdního babího léta je krásnou ukázkou komorního dánského malířství poslední třetiny 19. století. Stav A.

Johannes Boesen - dánský krajinář, student akademie v Kodani.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Vydražená cena: 17 000 Kč