A62/214
Johannes Boesen (1847-1916)
LESNÍ INTERIÉR S POSTAVOU NA CESTĚ
1872
Olej na plátně, 48x60 cm. Sign. a dat. vpravo dole. Podvečerní atmosféra lesního interiéru pozdního babího léta je krásnou ukázkou komorního dánského malířství poslední třetiny 19. století.
Johannes Boesen - dánský krajinář, student akademie v Kodani.