Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Jezerní krajina

A62/215

Henri-Joseph Harpignies (1819-1916)

JEZERNÍ KRAJINA

Olej na plátně, 72x93 cm, sign. vpravo dole „H. Harpignies“. Rámováno. Stav D.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč