Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tatry

A62/216

Edmund Gwerk (1895-1956)

TATRY

Olej na plátně, 70x75 cm, sign. vlevo dole „Gwerk“. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Vydražená cena: 45 000 Kč