Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Piz Bernina

A62/217

Edward Harrison Compton (1881-1960)

PIZ BERNINA

Olej na plátně, 88x130 cm, sign. vpravo dole „E. Harrison Compton“. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč