Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Idyla na Ammersee

A62/218

Franz Frankl (1881-1940)

IDYLA NA AMMERSEE

10. léta 20. stol.
Olej na kartonu, 51x51 cm. Rámováno, sign. vpravo dole "Franz Frankl MÜNCHEN". Hřejivou atmosféru letního dne pod alpskými vrcholy podtrhuje otevřená branka, zvoucí do zahrady plné květů na břehu jezera Ammersee. Stav A.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč