Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní panorama

A62/224

Josef Jambor (1887-1964)

LETNÍ PANORAMA

1942
Olej na kartonu, 39x48,5 cm, sign. a dat. vpravo dole „Jambor 1942“. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.