Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice

A62/237

Vladimír Sychra (1903-1963)

KYTICE

1944
Olej na překližce, 49,5x59 cm, sign. a dat. vpravo dole „Sychra 44“. Rámováno. Stav A. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.