Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Balkánský motiv

A62/238

Adolf Alex Jelínek (1890-1957)

BALKÁNSKÝ MOTIV

1921
Olej na mahagonové desce, 21,5x32 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „A. J. Alex 1921“. Paspartováno, rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.