Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sousoší tanečníků

A62/534

SOUSOŠÍ TANEČNÍKŮ

Německo, Sitzendorf, Sitzendorfer Porzellanmanufaktur Alfred Voight AG, 2. čtvrtina 20. stol.
Sousoší páru baletních tanečníků v orientálních kostýmech v artdecovém tvarosloví, bílý porcelán, detaily malované kobaltem a zlatem na glazuře. V. 18 cm. Modře tištěná podglazurní značka "S" ve štítu s korunou, zlatě psané číslo malíře "28". Stav restaurováno.